(1kB)
(1kB)
karty plastikowe Producent
karty plastikowe Karty plastikowe
karty plastikowe Karty magnetyczne
karty plastikowe Karty chipowe
karty plastikowe Karty bankomatowe
karty plastikowe Karty lojalnościowe
karty plastikowe Karty bankowe
karty plastikowe Karty plastikowe producent
karty plastikowe Karty rabatowe
karty plastikowe Karty stałego klienta
karty plastikowe Karty bezstykowe
karty plastikowe Bądz inny
karty plastikowe Personalizacja
karty plastikowe Systemy lojalnościowe
karty plastikowe Drukarki kart plastikowych
karty plastikowe Karty z kodem kreskowym
karty plastikowe Inny osprzet
(1kB) BĄDŹ INNY, WYRÓŻNIJ SIĘ .....

BĄDŹ INNY WYRÓŻNIJ SIĘ ..... Pierwsze wrażenie jest najważniejsze i utrwala się na długo w pamięci. Dlatego jakość, materiał wygląd posiadanej karty plastikowej są tak ważne.

Dla klientów szukających sposobów na podkreślenie swoje marki, image opracowaliśmy technologię produkcji kilku rodzajów kart plastikowych szczególnie wyróżniająych się spośród innych kart obecnych na rynku.

1 karty plastikowe czarny mat - odróżniają się od innych tym, że nie są błyszczące a swoim stonowanym, matowym kolorem mają, na celu podniesienie wizerunku, prestiżu firmy (szczeólnie karta czarna matowa wyróżnia się elegancją dostępne także w innych matowych kolorach)
2 karty wykonane z materiał PCV złotego lub srebrnego. Uwaga, cała karta łącznie z bokami !!! jest w kolorze złotym lub srebrnym lekko metalicznym. Różnica w stosunku do innych producentów jest taka, ż my nie lakierujemy kart białych kolorem tylko cały plastik arkusze PCV jest już w kolorze z którego w procesie produkcji wycina się rozmiar karty. Nasze srebrne i złote karty są unikalne, wyglądają bardzo profesjonalnie (nie mają białych boków) na najwyższym światowym poziomie. Idealnie nadają się na karty VIP, karty członkowskie, karty klubowe, karty w luksusowych hotelach, etc.
3 karty fluorescencyjne - ten rodzaj kart jest niespotykany do tej pory na rynku. Charakteryzują się tym, że boki karty mocno świecą a awers jest zadrukowany normalnie.
4 karty plastikowe przeźroczyste lub półprzeźroczyste, matowe
5 karty zabezpieczone przed fałszerstwem - pokryte specjalnym niewidocznym materiałem na którym nadrukowane mogą być różne znaki np. nazwa firmy lub logo, napisy. W świetle dziennym, gołym okiem znaki są niewidoczne. Aby je zauważyć należy kartę oświetlić specjalnym śiwatłem
6 "mini karty" karta plastikowa na wzór karty SIM z której można oderwać fragment mniejszej karty !!!!! np. z ważną informacją, który może być kuponem, może być wymieniony na nagrodę etc.
7 Karty plastikowe ze zdęciem w wymiarach 3cm x 2cm /firmy, maszyny/
8 karty zapachowe - w przygotowaniu
9 karty grubsze od standardowych 0, 8 mm
10 karty o zaokrąglonym jednym boku !!!!
(1kB)
(1kB)
(1kB)
  2006 © LiderKarty All rights reserved.
  Fabryka kart