(1kB)
(1kB)
karty plastikowe Producent
karty plastikowe Karty plastikowe
karty plastikowe Karty magnetyczne
karty plastikowe Karty chipowe
karty plastikowe Karty bankomatowe
karty plastikowe Karty lojalnościowe
karty plastikowe Karty rabatowe
karty plastikowe Karty stałego klienta
karty plastikowe Karty bezstykowe
karty plastikowe Bądz inny
karty plastikowe Personalizacja
karty plastikowe Systemy lojalnościowe
karty plastikowe Karty bankowe
karty plastikowe Karty plastikowe producent
karty plastikowe Drukarki kart plastikowych
karty plastikowe Karty z kodem kreskowym
karty plastikowe Inny osprzet
(1kB) KARTY RABATOWE

Karty rabatowe produkcja kart rabatowych w technice offset CMYK na wzór kart bankomatowych, kredytowych w obecnych czasach nie jest już domeną tylko dużych firm. My producent kart rabatowych mamy ofertę druku kart rabatowych w standardzie kart plastikowych w nakładach minimalnych 170- 250 sztuk w przystępnej cenie. Małe rodzinne firmy stać na wprowadzenie kart lojalnościowych, kart rabatowych, kart stałego klienta (oczywiście drukowanie na plastiku o grubości 0,76mm, standard światowy dokładnie takich jak te wydawane przez banki).

Dla przykładu, często karty rabatowe trzymane są w domu nawet do 5-10 lat więc możemy przyjąć, że cena karty plastikowej w ujęciu rocznym to wydatek tylko 10 - 40 groszy sztuka. Obecnie karty rabatowe stają się popularną i elegancką formą zachęcenia klienta do korzystania z Twojej oferty i zrobienia zakupów w twoim sklepie.

Fabryka Kart Plastikowych LiderKarty karty rabatowe producent może zrobić dla ciebie karty w dowolnej konfiguracji, w dowolnym nakładzie (co najmniej 200 sztuk) oraz z dowolnymi dodatkami wpływającymi na prestiż karty;

- karty plastikowe rabatowe kolor awers i rewers
- karty rabatowe złote lub srebrne, plastik tzw. VIP
- karty rabatowe plastikowe
- karty rabatowe z kodem kreskowym
- plastikowe karty rabatowe z paskiem magnetycznym
- karty rabatowe z wytłoczonym numerem karty np. 3001, 3002, 4003


Stosowane systemy lojalnościowe oparte na kartach rabatowych lojalnościowych, kartach stałego klienta niejednokrotnie zapewniają Twojej firmie dobre relacje z klientami, wpływają na obroty czyli cash flow, a głównie utrzymują już raz pozyskanych klientów. Jest to z jednej strone doskonała motywacja jak i metoda na zainteresowanie odbiorców własnie Twoją ofertą. Karta rabatowe; programy karty rabatowej umożliwiją nadzór nad rabatami oraz wprowadzenie ofert i akcji specjalnych, co wpływa na wzrost atrakcyjności firmy i podniesienie prestiżu. Dynamicznie zmieniające się środowisko ekonomiczne a wraz z nim zmieniające się upodobania i wymagania stawiają przed usługodawcami i producentami praktycznie wszystkich produktów wiele nowych wyzwań. Jednym z nich jest bliźsza identyfikacja klientów, poznanie ich preferencji oraz wytworzenie z nimi stałej, silnej relacji. Karty plastikowe wykorzystywane jako "karty rabatowe" umożliwiają to.

Niejednokrotnie dopiero takie nowoczesne,nowatorskie podejście daje szansę na wypromowanie i odpowiednio wysoką sprzedaż produktu. Systemy stałego klienta wprawadzane są z użyciem róźnych opcji marketingowych, jednak gdy klient otrzymuje kolorową kartę plastikową z umieszczonymi na niej elementami rabatu i innych korzyści jest oczekiwany efekt. "Karta rabatowa" to gwarancja sukcesu. Karty rabatowe producent - w sposób kompleksowy dajmym klientom to co potrzebują tj. opracowanie strategi promocji, wsparcie marketingowe, z uźyciem kart rabatowych, kart stałego klienta wykonanych dokładnie na wzór kart bankowych.
(1kB)
(1kB)
(1kB)
  2006 © LiderKarty All rights reserved.
  Fabryka kart