(1kB)
(1kB)
karty plastikowe Producent
karty plastikowe Karty plastikowe
karty plastikowe Karty magnetyczne
karty plastikowe Karty chipowe
karty plastikowe Karty bankomatowe
karty plastikowe Karty lojalnościowe
karty plastikowe Karty bankowe
karty plastikowe Karty plastikowe producent
karty plastikowe Karty rabatowe
karty plastikowe Karty stałego klienta
karty plastikowe Karty bezstykowe
karty plastikowe Bądz inny
karty plastikowe Personalizacja
karty plastikowe Systemy lojalnościowe
karty plastikowe Drukarki kart plastikowych
karty plastikowe Karty z kodem kreskowym
karty plastikowe Inny osprzet
(1kB) KARTY BANKOWEKARTY BANKOWE vel producent kart bankowych - na kartach bankowych, kartach kredytowych czy kartach stałego klienta, kartach rabatowych możemy trwale nanosić różne dodatki, które powodują, że karta bankowa jest bardziej funkcjonalna (tzw. personalizacja karty - karty personalizowane). Karta bankowa może mieć pasek do podpisu, wytłoczone imię i nazwisko właściciela, termin ważności. Takie wypukłe litery oraz inne dodatki nadają karcie bankomatowej elitarnego charakteru.

Produkcja kart bankowych, historia kart bankowych /karty płatnicze/ sięga początku lat dwudziestych gdzie w Stanach Zjednoczonych wydano pierwsze karty bankowe producent. Miały one postać metalowych płytek z wytłoczonymi danymi właściciela. Obecnie karty bankomatowe, karty bankowe, karty kredytowe, karty stałego klienta nie przypominają pierwszych kart. Aczkolwiek tak jak dawnej pierwszym podstawowym elementem połączenia karty z jej posiadaczem jest jej personalizowanie, czyli nadanie jej unikalnych cech. Inną metodą stosowaną przez banki i firmy chcące wyróżnić niektórych klientów swoją oferą jest wprowadzenie karty bankowe złote oraz karty bankwe srebrne.

Karty bankowe /producent/; w systemach bankowych należy pamiętać, że rola jaką pełnią karty jest różnoraka, na karcie nie jest zapisany stan konta klienta, nie służą do przenoszenia wartości pieniądza, jedynie identyfikują klienta który za pomocą karty wykonuje operacje bankowe na swoim koncie, upraszczając operacje i czynności bankowe. Dowodem zawarcia transakcji jest przeważnie podpis klienta ręczny podpis lub podpis elektroniczny, czyli wprowadzenie tajnego numeru identyfikacyjnego PIN. Karty płatnicze są własnością emitenta, który decyduje o udogodnieniach wynikających z posiadania kart (karty bankowe producent- bank). Posiadacz konta w banku dostaje kartę w użytkowanie ale nie na własność. Dlatego bank gdy jest taka potrzeba wydaje decyzję o zablokowaniu i zatrzymaniu karty, jeżeli na przykład została skradziona lub jej użytkownik posługuje się nią niezgodnie z podpisaną umową.

Oferujemy kolorowe karty plastikowe wykonane na wzór kart bankowych, kart płatniczych
(1kB) karty plastikowe podkład metaliczny tzw. VIP
(1kB) karty plastikowe kolorowe dwustronny, laminacja
(1kB) karty plastikowe matowe np. CZARNY MAT z elementami połysku
(1kB) karty plastikowe z paskiem lub polem do podpisu
(1kB) karty stałego klienta chropowate
(1kB)
(1kB)
(1kB)
  2006 © LiderKarty All rights reserved.
  Fabryka kart